Bartek Wąsik

08.09.2020

13 września w Parku Rzeźby zagram czwarty, ostatni koncert, który będzie podsumowaniem całego cyklu Pianokrąg. Tym razem będą to moje kompozycje, które dopełnią klimat z poprzednich koncertów. Trudno mi uwierzyć, że to już koniec. Ale sięgam w przyszłość i chcę się z Wami znowu spotkać w 2021 roku, zwłaszcza że szykuję kilka niespodzianek. Więcej o wydarzeniu TU.

05.09.2020

3 września, na koncercie otwarcia Festiwalu Łódź Czterech Kultur razem Melą Koteluk i zespołem Kwadrofonik zagraliśmy materiał z płyty „Astronomia poety. Baczyński”. To był nasz drugi koncert z tym projektem. Granie na żywo dla takiej publiczności jest bardzo wzruszające!

01.09.2020

W warszawskim Studiu Aligator intensywnie pracujemy nad rejestracją projektu „Włącz Duet”. To prawie dziesięć kompozycji na duet fortepianowy, które zajmują ważne miejsce w repertuarze naszego zespołu - Lutosławski Piano Duo. Opowiemy jak powstały, jak je ćwiczymy i jakie stawiają nam wyzwania. A to wszystko w ramach programu „Kultura w sieci”, którego efekty będziecie mogli oglądać już niedługo.

20.08.2020

Jeżeli chcielibyście ponownie zanurzyć się w miniaturach Maxa Richtera, kosmosie piosenek Radiohead czy pulsujących kompozycjach Philipa Glassa przypominam, że wszystkie moje poprzednie koncerty Pianokręgu są do obejrzenia TU.